oferta > Projekty wnętrz > |
Usługi świadczone przez Agart Studio obejmują aranżację i projekty wnętrz:
 • biurowych i restauracyjnych,
 • hotelowych,
 • sklepów, lokali usługowych,
 • elewacji budynków.
 • wnętrza prywatne
Zakres działania zależy od potrzeb Klientów i może składać się z kompleksowego projektu i jego realizacji, wykonania samego projektu lub danej fazy realizacji, czy też poszczególnego elementu (np.: kolorystyka, zabudowa gips-karton), a także uzupełniania istniejących już wnętrz.

Całościowe projekty wnętrz Bielsko składają się z kilku etapów:
 • I. Konsultacje

  projekty wnetrz bielskoPo pierwszym kontakcie z Państwem wspólnie ustalamy dogodny dla Państwa termin spotkania, na którym rozmawiamy o potrzebach i preferencjach odnośnie wnętrza oraz na temat zakresu naszej ewentualnej współpracy (projekt kompleksowy lub też częściowy). Spotkanie jest niezobowiązującą rozmową pomiędzy projektantem a Klientem.
  Po pierwszym spotkaniu przedstawiam Państwu pierwszą wstępną koncepcje wnętrz i propozycję wyceny prac projektowych. Jeśli następuje ich akceptacja podpisujemy umowę o wykonanie projektu. Podpisując umowę określam między innymi zakres mojej pracy, terminy wykonania projektów oraz kwotę mojego wynagrodzenia jak i etapy płatności.

 • II. Projekt wstępny

  projekty wnętrz bielskoPo podpisaniu umowy umawiam się z Państwem na kolejne spotkania, na których omawiamy propozycje aranżacji wnętrz związane z układem funkcjonalnym, doborem materiałów, kolorystyki, rozwiązań architektonicznych itp. Projekty prezentowane są za pomocą wizualizacji komputerowej ułatwiających wyobrażenie projektowanej przestrzeni, tworzone są za pomocą profesjonalnych programów graficznych.

 • III. Projekt wykonawczy

  Po ostatecznej akceptacji przez Państwa koncepcji, przystępuje do wykonywania szczegółowej dokumentacji projektowej dla poszczególnych wykonawców w formie rysunków technicznych, widoków i przekrojów. Państwo otrzymujecie zestawienia materiałowych. Bardzo często wspólnie udajemy się do salonów sprzedaży, aby na miejscu zaproponować Państwu lub pomóc w wyborze materiałów wykończeniowych.

 • IV. Nadzór autorski

  projekt wykonawczy W momencie przystąpienia przez ekipę wykonawczą do pracy, jeśli wybiorą Państwo taką opcję, następuje etap nadzoru autorskiego nad realizacją projektu. Polega on na wizytach na miejscu inwestycji i nadzorze wykonywanych prac, tak, aby wizja projektowa w pełni znalazła swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.
  Kompleksowe projekty wnętrz Bielsko zawierają następującą dokumentację:
  1. Wizualizacje przestrzenne pomieszczeń,
  2. Rzuty poziome pomieszczeń - układ funkcjonalny,
  3. Widoki ścian,
  4. Plan instalacji elektrycznej,
  5. Schemat oświetlenia ze sterowaniem,
  6. Plan instalacji wodno-kanalizacyjnej,
  7. Specyfikacja materiałów wykończeniowych,
  8. Rysunki z opisem elementów na wymiar np. szafa wnękowa, dekoracyjne zabudowy z płyty K-G itp.,
  9. Kosztorys wybranych elementów aranżacji.