oferta > Aranżacja wnętrz > |
U Początków aranżacji wnętrz możemy się doszukać już w starożytnych Chinach. To przede wszystkim filozofia Feng Shui - praktyka planowania przestrzeni w celu osiągnięcia zgodności i harmonii z naturą. Niektóre osoby do dziś postępują zgodnie z jej zasadami. Inni czerpią inspiracje ze światowych trendów. Każdy ma swoje wizje i upodobania.

aranżacja wnetrz bielsko Aranżacja wnętrz to zachęta do indywidualnej kreacji przestrzeni. Jednak nie jest to tak proste zadanie, jak się wydaje. Aby w przyszłości uniknąć błędów i poprawek najlepiej podjąć współpracę z profesjonalistą w tej dziedzinie. Wówczas, w efekcie powstaje wnętrze, które jest wizytówką Klienta i jednocześnie daje poczucie komfortu.

Aranżacja wnętrz Bielsko to przede wszystkim realizacja potrzeb i oczekiwań moich Klientów. Pomagam w uporządkowaniu pomysłów i wyobrażeń. Proponuję najkorzystniejsze rozwiązania. Nawet przy niewielkim budżecie mogę opracować i zaprojektować dogodną dla każdego koncepcję danego wnętrza, dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły. Bo jak wiadomo detale zawsze są zwieńczeniem całości.

aranżacja wnetrz bielskoZajmuję się aranżacją wnętrz. Są to projekty dla obiektów prywatnych, publicznych i komercyjnych, a także projekty elewacji budynków. O różnych budżetach na realizację. Efektem finalnym każdej realizacji jest wysoka estetyka, funkcjonalność oraz ergonomiczność.
Wierzę, że proces projektowania opiera się w głównej mierze na słuchaniu i poszanowaniu potrzeb Klienta. Dlatego każde stworzone wnętrze jest inne, niepowtarzalne a jednocześnie funkcjonalne i ponadczasowe. Dbam o wysoką jakość moich usług – doświadczenie i wiedzę systematycznie uzupełniam śledząc najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz i nowatorskie rozwiązania techniczne.
Zajmuję się kompleksową realizacją projektów, wykonywaniem projektów pojedynczych wnętrz lub danej fazy realizacji, lub elementu (np.: kolorystyka, zabudowa gips-karton), a także uzupełnianiem istniejących już wnętrz.
Zapewniam również nadzór autorski, w trakcie którego nadzoruję poziom wykonawstwa i realizacji założeń projektowych.